Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala, šířka 22 cm

Unikátní produkt Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala, šířka 22 cm je k dispozici lehce tady na stránkách v sekci doplňky do... více informací »
Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala
Značka: WENKO
799 Kč
DO OBCHODU >
Unikátní produkt Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala, šířka 22 cm je k dispozici lehce tady na stránkách v sekci doplňky do...

Unikátní produkt Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala, šířka 22 cm je k dispozici lehce tady na stránkách v sekci doplňky do kuchyně! Nyní můžete najít další výrobky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Jednoduše bez vrtání. Montáž na stěnu Turbo-Loc® je lepicí systém s extrémně pevným úchytem na všech hladkých površích. Stačí jen odstranit ochrannou fólii ze dvou lepicích podložek, upevnit polici do požadované polohy a přitlačit.

Výjimečný a žádaný kus Černá nástěnná police do kuchyně Wenko Turbo-Loc® Gala, šířka 22 cm od značky s dobrým jménem WENKO jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 799 Kč.