Autronic Jídelní židle HC-790 BK – Koženka černá

Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň... více informací »
Autronic Jídelní židle HC-790 BK
Značka: Autronic
2 061 Kč
DO OBCHODU >
Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň...

Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň praktickým úchytem pro snadnou manipulaci se židlí.
Tuto židli nabízíme čalouněnou černou nebo bílou koženkou.
Hloubka sedu: 45 cm
Povrchová úprava: Kostra židle je vyrobena v provedení chromovém.
Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.


Oblíbený a kvalitní produkt Autronic Jídelní židle HC-790 BK – Koženka černá můžete pořídit právě na stránkách v sekci jídelní židle! Najděte si podobné výrobky ze zmíněné kategorie jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Autronic dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky za parádní ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další produkty značky Autronic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kousek Autronic Jídelní židle HC-790 BK - Koženka černá od výrobce s dobrým jménem Autronic jde koupit u nás teď opravdu levně! Nabídky od 2 061 Kč.