Čelo postele z týkového dřeva a z kůže Kave Home Calixta, 153 x 110 cm

Čelo postele Calixta tvoří přírodní konstrukce z týkového dřeva vyplněná koženým výpletem. Konstrukce je ošetřena lakem, který ji dělá... více informací »
Čelo postele z týkového dřeva a z kůže Kave Home Calixta
Značka: Kave Home
12 990 Kč
DO OBCHODU >
Čelo postele Calixta tvoří přírodní konstrukce z týkového dřeva vyplněná koženým výpletem. Konstrukce je ošetřena lakem, který ji dělá...

Čelo postele Calixta tvoří přírodní konstrukce z týkového dřeva vyplněná koženým výpletem. Konstrukce je ošetřena lakem, který ji dělá odolnější a pevnější. Objevte krásu ruční výroby s Kave Home.

Designový produkt Čelo postele z týkového dřeva a z kůže Kave Home Calixta, 153 x 110 cm máte možnost nakoupit právě teď tady u nás umístěný v rubrice čela k postelím! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této sekce za příznivou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Kave Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Kave Home vyrábí velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Tento velmi žádaný produkt Čelo postele z týkového dřeva a z kůže Kave Home Calixta, 153 x 110 cm od značky s dobrým jménem Kave Home můžete sehnat právě dnes za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 12 990 Kč.