Casarredo Zásuvka k posteli INDIANAPOLIS I-25 jasan tmavý

Zásuvka pod postel ze sektorové řady INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje... více informací »
Casarredo Zásuvka k posteli INDIANAPOLIS I-25
Značka: Casarredo
2 580 Kč
DO OBCHODU >
Zásuvka pod postel ze sektorové řady INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje...

Zásuvka pod postel ze sektorové řady INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení jasan tmavý. Dodáváme v demontovaném stavu.


Tento kvalitní produkt Casarredo Zásuvka k posteli INDIANAPOLIS I-25 jasan lze sehnat mimo jiné na našich stránkách umístěný v kategorii indianapolis! Prozkoumejte nové produkty z této populární kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Casarredo pro vás vyrábí vynikající výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Casarredo Zásuvka k posteli INDIANAPOLIS I-25 jasan tmavý s pečetí kvality od značky Casarredo snadno můžete sehnat u nás extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 2 580 Kč.