BRW Závěsná skříňka Elpasso SFW1K Dub san remo jasný

Provedení: Závěsná skříňka ze systému ELPASSO (SFW1K) s výklopnými dvířky, které se vyklápí směrem nahoru pomocí pístu. Maximální... více informací »
BRW Závěsná skříňka Elpasso
Značka: BRW
3 116 Kč
DO OBCHODU >
Provedení: Závěsná skříňka ze systému ELPASSO (SFW1K) s výklopnými dvířky, které se vyklápí směrem nahoru pomocí pístu. Maximální...

Provedení: Závěsná skříňka ze systému ELPASSO (SFW1K) s výklopnými dvířky, které se vyklápí směrem nahoru pomocí pístu. Maximální zatížení je 10 kg.
Komoda je vyrobena z dřevotřísky v 8 barevných provedeních (viz vzorníky a ilustrační fotografie). Ozdobná lišta je vždy v dekoru dub wenge hnědý. Panty Hettich.
Systém Elpasso je zajímavý, moderní a zároveň elegantní nábytek se zaoblenými rohy a úchytkami v originálním tvaru. Do vitrín lze přikoupit LED osvětlení pro zvýraznění skleněných polic.
Systém Elpasso nabízí 16 dílů, které jsou vhodné pro vybavení jak obývacího pokoje, tak i ložnice.


Super produkt BRW Závěsná skříňka Elpasso můžete dostat aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice elpasso. Máme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce ve výprodejové akci. Dodavatel BRW pro vás vyrábí špičkový sortiment Podívejte se sami!

Tento akční a ve slevě produkt BRW Závěsná skříňka Elpasso SFW1K Dub san remo jasný od top výrobce BRW jednoduše získáte na našich stránkách teď za akční cenu. K sehnání zrovna v akci za 3 116 Kč.