Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi, ⌀ 10 cm

Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v... více informací »
Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi
799 Kč
DO OBCHODU >
Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v...

Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v moderním a přitom něžném pojetí a je k mání v několika barevných provedeních – od světle růžové po tmavě modrou.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Velmi oblíbený výrobek Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi, ⌀ 10 cm od výrobce s dlouholetou historií Kähler Design pohodlně seženete právě teď v naší nabídce za skvělou cenu! Ceny od 799 Kč.