Bílá komoda Teulat Arista, šířka 165 cm

Kolekce Arista vám svou originalitou vyrazí dech. Tento kousek nábytku je navržen tak, aby se ve vašem interiéru o pořádnou dávku... více informací »
Bílá komoda Teulat Arista
Značka: Teulat
15 990 Kč
DO OBCHODU >
Kolekce Arista vám svou originalitou vyrazí dech. Tento kousek nábytku je navržen tak, aby se ve vašem interiéru o pořádnou dávku...

Kolekce Arista vám svou originalitou vyrazí dech. Tento kousek nábytku je navržen tak, aby se ve vašem interiéru o pořádnou dávku pozornosti. Stane se nepřehlédnutelným solitérem vašeho obýváku.

My už se zamilovali! Získá si televizní stolek i vaše srdce? ♥

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.

Tento neodolatelný produkt Bílá komoda Teulat Arista, šířka 165 cm máte možnost sehnat právě teď tady na našem webu v sekci komody! Nyní získáte zcela nové kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu.

Kvalitní a levný kus Bílá komoda Teulat Arista, šířka 165 cm od kvalitní společnosti Teulat je k získání zde teď právě za výprodejovou cenu. Stojí teď u nás 15 990 Kč.