bHome Dětský stůl s úložným prostorem a židlemi Mráček – modrý DSBH0619

Krásný dětský stůl s úložným prostorem a židlemi s usměvavým mráčkem. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování... více informací »
bHome Dětský stůl s úložným prostorem a židlemi Mráček - modrý
Značka: bHome
3 999 Kč
DO OBCHODU >
Krásný dětský stůl s úložným prostorem a židlemi s usměvavým mráčkem. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování...

Krásný dětský stůl s úložným prostorem a židlemi s usměvavým mráčkem. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování a občerstvení. Originální doplněk do dětského pokoje v jednoduchém designu. Nábytek je robustní a stabilní, vyroben z kvalitního materiálu, se zaoblenými hranami, pro zvýšení bezpečnosti dětí. 
Vhodný pro děti od 2 let.
Vlastnosti

velmi silná a stabilní konstrukce
snadno sestavitelná
zaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)
max. nosnost stolu do 20 kg
max. nosnost židličky do 50 kg

Materiál

kvalitní MDF deska

Rozměry

stůl 71 x 49 x 50 cm
Hloubka úložného prostoru 8cm
židle 32 x 64 cm
výška sedu 30 cm

Kvalitní a žádaný produkt bHome Dětský stůl s úložným prostorem a můžete dostat taky tady a teď na našem webu v populární sekci dětské stoly. Máme pro vás unikátní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od dodavatele bHome. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek bHome Dětský stůl s úložným prostorem a židlemi Mráček - modrý DSBH0619 od populárního výrobce bHome lze sehnat tady a teď za extra cenu! Pouze nyní za 3 999 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,