jjFest.cz

Béžový dětský koberec 170×120 cm Baldwin – Nattiot

Žádaný produkt Béžový dětský koberec 170x120 cm Baldwin - Nattiot od dodavatele kvalitních produktů Nattiot snadno získáte v naší aktuální nabídce levně. Právě teď jen za 3 690 Kč.
Béžový dětský koberec 170x120 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Nattiot
3 690
Popis produktu

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem a díky jeho mimořádně měkkému a jemnému povrchu tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – nejen tedy, že odpuzuje vodu, ale zároveň se také snadno se udržuje. Jeho barvy navíc zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Dobré vědět:
Alespoň jednou ročně doporučujeme koberec pečlivě vyčistit. Buď můžete tuto misi svěřit profesionálovi na koberce a nebo jej vyčistit sami pomocí kartáče a mýdlové vody. Pokud se do čištění pustíte na vlastní pěst, doporučujeme celý povrch koberce vydrhnout a poté jej nechte uschnout. Díky polypropylenovému materiálu se nemusíte bát, že se koberec při sušení zkroutí. Koberec lze mimo to vyčistit i na sucho pomocí práškového nebo pěnového čističe.