Béžová podnožka Kave Home Blok

Podnožka Kave Home Blok padne moderním interiérům a také k pohovkám ze stejné kolekce jak ulitá. Tato podnožka od španělské... více informací »
Béžová podnožka Kave Home
Značka: Kave Home
7 290 Kč
DO OBCHODU >
Podnožka Kave Home Blok padne moderním interiérům a také k pohovkám ze stejné kolekce jak ulitá. Tato podnožka od španělské...

Podnožka Kave Home Blok padne moderním interiérům a také k pohovkám ze stejné kolekce jak ulitá. Tato podnožka od španělské designové značky má skvěle minimalistický design, takže ji lehce sladíte s dalším nábytkem. Její sedák navíc poskytne pohodlné místo na posezení nebo podložení nohou.

Aby vám podnožka dlouho vydržela v té nejlepší formě, neumisťujte ji do blízkosti přímých zdrojů tepla a chraňte ji před přímým slunečním světlem. Nepoužívejte také abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla, rozpouštědla atd. A opatrně také na ostré předměty, které mohou poškrábat povrch výrobku a čalounění.

Tento žádaný výrobek Béžová podnožka Kave Home Blok od výrobce s dlouholetou historií Kave Home máte možnost získat v aktuální nabídce za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 7 290 Kč.