Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari

Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo... více informací »
Bambusová lavice do předsíně Wenko
Značka: WENKO
2 490 Kč
DO OBCHODU >
Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo...

Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo pro pár bot a polstrovaný sedák zase poskytne pohodlné posezení při obouvání.

Nosnost lavice: 120 kg
Nosnost spodní police: 5 kg


Tento velmi žádaný produkt je k dispozici právě teď tady u nás zařazený v kategorii botníky! Nyní pořídíte ostatní zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari od spolehlivé značky WENKO jde nakoupit zde teď trvale výhodně! Nyní pořídíte od 2 490 Kč.