Světle šedý koberec Asiatic Carpets Antibes, 200 x 290 cm

Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv. Byl utkán v nedaleké Belgii z... více informací »
Světle šedý koberec Asiatic Carpets Antibes
8 490 Kč
DO OBCHODU >
Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv. Byl utkán v nedaleké Belgii z...

Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv.

Byl utkán v nedaleké Belgii z trvanlivých a nelínajících přízí, které jsou navíc odolné proti UV záření. Na kráse mu proto neubere ani vytrvalé slunko či zub času.


Oblíbený a akční produkt Světle šedý koberec Asiatic Carpets Antibes, 200 x 290 cm máte možnost najít již dnes tady na našich stránkách v sekci venkovní koberce! Získejte ještě další produkty z této populární kategorie za super ceny! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Asiatic Carpets. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Asiatic Carpets má skvělé zboží .

Hodně žádaný produkt Světle šedý koberec Asiatic Carpets Antibes, 200 x 290 cm od značky se skvělou pověstí Asiatic Carpets je k dispozici aktuálně za super cenu. Cena již od 8 490 Kč.